Interneta mārketings ir dinamisks. Tas mainās un attīstās nepārtraukti. Tāpat mainās un attīstās arī metodes, ar kurām piesaistīt klientus savam web resursam. Daudzi paņēmieni vienkārši noveco un nesniedz kādreizējo atdevi, daudzi pazūd pavisam.

Kā piemēru var minēt SEO. Tie, kas kaut reizi ir saskārušies ar šo terminu zina, cik sarežģīti ir nokļūt Google meklētāja TOP pozīcijās. Savukārt pirms laika, pietika vien ar dažām darbībām mājas lapas iekšējā un ārējā optimizācijā, lai ieraudzītu sevi meklētājā, pirmajā lapā. Google nepārtraukti atjauno algoritmus. No vienas puses tas sarežģī nokļūšanu top pozīcijās, no otras puses tas liek piedomāt pie godīgas konkurences un kvalitatīva satura.

Cilvēki ir palikuši prasīgāki pret internetā publicēto informāciju. Tie meklē kvalitatīvu, interesantu un noderīgu saturu. Cilvēki ir palikuši steidzīgāki – tie nevēlas veltīt daudz laiku, lai iepazītos ar informāciju, kuru tie meklē.
Tāpēc šajā cīņā uzvarētājs būs tas, kurš sniegs informācijas meklētājam viegli uztveramu un baudāmu informāciju.

Uz jautājumu, kā man izveidot šādu saturu, mēs atbildēsim – VIDEO MĀRKETINGS!

Video ir viegli uztverams, vizuāli pievilcīgs (pie nosacījuma, ka tas ir kvalitatīvs), turklāt, ja pareizi izvēlēts tā garums, tad neaizņems daudz laiku skatītājam un negarlaikos to.
Tāpēc šajos jautājumos iesakam konsultēties ar speciālistiem, piemēram, mums! 🙂

Video mārketings iekaro arvien lielāku popularitāti. Turklāt, pareizi izveidots video materiāls nav tikai “smuka filmiņa”, tas ir pārdošanas instruments, kurš strādās Jūsu labā un vairos Jūsu ienākumus.
Pareizi izplatīts video strādās Jūsu labā 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Tas būs perfekts pārdevējs – neslimos, nekavēs, tam nevajadzēs darba algu un atvaļinājumu.

Iemesli, kāpēc izmantot video, Jūsu mārketinga aktivitātēs, uzskaitīti zemāk.

  • Video atvieglo pārdošanas procesus – pārdošanas prezentācija video formātā strādā efektīvāk nekā kaudze bukletu un skrejlapu. Īsā video prezentācijā var iekļaut visas svarīgās lietas, ko vēlaties pavēstīt saviem esošajiem un topošajiem klientiem. Bukletā cilvēki informāciju bieži vien “lasa starp rindām”, video noskatās 95% no skatītājiem.
  • Papildus, efektīvs kanāls, ar kuru piesaistīt lielāku apmeklētāju plūsmu Jūsu interneta resursam (mājas lapai, blogam, soc. tīklu lapai), kas nākotnē potenciāli var palielināt peļņu.
  • Īsā laika posmā iespējams izveidot personīgu zīmolu/ simpātijas pret zīmolu. Šādi Jūs sevi pozicionējat kā nozares ekspertu un kļūstat populārs savai mērķa auditorijai.

  • Video izplatīšana nemaksā neko. Turklāt, izveidojot interesantu un aktuālu saturu, to bieži vien pārpublicē arī lielie interneta mediji, tādā veidā sasniedzot milzīgu auditoriju. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, video izplatību ieteicams arī pastiprināt ar maksas reklāmas palīdzību, taču sākumā pilnīgi pietiks ar bezmaksas izplatīšanas pasākumiem. Ir jārīkojas gudri, lai ieguldot minimālus līdzekļus varētu sasniegt maksimālus rezultātus.
  • Video komunikācija tuvina Jūs un Jūsu mērķa auditoriju, tādā veidā radot mīlestību un pieķeršanos zīmolam, kuru pārstāvat. Jūs parādat, ka esat radošs un inovatīvs. Jūs parādat, ka klienti Jums nav vienaldzīgi. Jūs domājat par saviem klientiem un par to kādu informāciju tie saņem – noderīgu, interesantu un baudāmu.  Tas kopā rada uzticību Jums un Jūsu pārstāvētajam zīmolam.

 

Tikai atcerieties vienu – cilvēks meklē kvalitatīvu, noderīgu un maksimāli reālu informāciju, kuru arī vēlas saņemt. Tas, kurš šo nepieciešamību apmierinās, var kļūt par “draugu” uz mūžu.

Vairosim lojālo klientu loku, būsim radoši un droši!

Lai izdodas!

Atbildēt