seo-optimizācija

SEO Optimizācija:

Saviem klientiem piedāvājam pilnu pasākuma kompleksu, no SEO audita līdz pārdomātai stratēģijai interneta dzīļu iekarošanā.

SEO optimizāciju varam iedalīt divos virzienos:

  • on page SEO optimizācija
  • off page SEO optimizācija

On page – tās ir visas darbības, kuras jāveic lapas iekšienē, lai izpatiktu meklēšanas sistēmu algoritmiem un nonāktu maksimāli augstākajā, pozīcijā, kas iespējama. Sākot no mājas lapas ātrdarbības uzlabošanas, beidzot ar pareizu atslēgas vārdu piemeklēšanu un iesaisti tekstos, virsrakstos, saturā u.c.

Off page – visas darbības, kuras jāveic ārpus lapas, lai nodrošinātu maksimāli augstu lietotāju plūsmu (traffic) uz Tavu mājas lapu.

seo-optimizacija

Sazinies ar mūsu speciālistiem ŠEIT

SEO OPTIMIZĀCIJA

Nevienam nav noslēpums, ka Google otrajā lapā var paslēpt līķi, jo tur neviens to nemeklēs!

Tāpēc, sīva konkurence un cīņas, notiek tieši par pirmās lapas TOP 10 pozīcijām, kas ir saprotami. Nav noslēpums, ka ar maksas reklāmu meklēšanas resursos vari būt pirmajā pozīcijā, taču ņem vērā, ka nekvalitatīvi sagatavota mājas lapa var atsaukties arī uz apmaksātās reklāmas izmaksu apmēriem, tos samazinot ja pareizi ievērosi visus nosacījumus.

Kā liecina pētījumi, tad meklētājos joprojām, dominē organiskie meklēšanas rezultāti, jeb tie, kas vistiešākā veidā ir saistīti ar SEO optimizāciju. Tāpēc nevajadzētu paļauties tikai uz apmaksāto reklāmu un organiskos meklēšanas rezultātus atstāt konkurentiem, jo tas ir tas pats kā atdot savus klientus konkurentam.

 

 

zl.lv un 1188.lv and, but, so, because un tad vēl, bet, taču, ko

seo-optimizācija

PAKALPOJUMOS IETILPST:

SEO AUDITS MĀJAS LAPĀM

SEO STRATĒĢIJAS IZSTRĀDE

ATSLĒGAS VĀRDU ANALĪZE

SEO TEKSTU IZSTRĀDE

ON PAGE SEO OPTIMIZĀCIJA

OFF PAGE SEO OPTIMIZĀCIJA