video-pakalpojumi

VIDEO FILMĒŠANA UN MONTĀŽA

Video pakalpojumi, ko sniedzam ir dažādi – realizējam gan pavisam vienkāršus projektus, gan sarežģītus lielbudžeta projektus.

Mūsu speciālisti nodarbojas ar audiovizuālo projektu  un komercsižetu producēšanu, un filmēšanu –  TV reklāmas, prezentācijas video, īsfilmas, dokumentālās filmas, mūzikas video. Nodrošinam pilnu video pakalpojumu ciklu.

video-klipa-plakātsSpeciālistu netradicionālais skatījums uz tradicionālām lietām ļauj atspoguļot tās no dažādiem skatu punktiem, iegūstot neaizmirstamu rezultātu. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām filmēšanai nav robežu, to varam veikt uz zemes, gaisā, ūdenī , kā arī pavisam neparastās vietās un apstākļos.

Pie mums, savienojot cilvēka talantu ar mūsdienu tehnoloģijām, top neaizmirstami video mākslasdarbi Jūsu vajadzībām.

Mūsu kontaktus meklē ŠEIT vai aizpildi pieteikuma formu.

VIDEO PAKALPOJUMI

No video filmēšanas pakalpojuma sākuma procesiem – idejas, scenārija un kadru plāna. Filmēšanas darbu organizēšanas pakalpojumiem – filmēšanas laukuma un/vai vietas sagatavošanas, filmēšanas tehnikas izvēles, kompozīcijas izveides un video operatora darba plānošanas. Skaņas ieraksta, audio montāžas un gaismošanas, līdz gatava projekta izstrādei.

Profesionāli un baudāmi samontēta video materiāla, kuru klients varēs lietot pēc saviem ieskatiem (TV reklāmās, Facebook lapā, Youtube kontā un/vai mājaslapā, kā arī citur, kur nepieciešams).

Tas viss vienā pieturā, aģentūrā Metaforu Fabrika. Video pakalpojumi ir mūsu ikdienas nodarbošanās un hobijs, tāpēc katrs darbs, ko veidojam ir īpašs.

filmiņa

PAKALPOJUMOS IETILPST:

VIDEO FILMĒŠANA

VIDEO MONTĀŽA

VIDEO ADAPTĒŠANA

ANIMĀCIJA